Jagiellońska Wiosna Fizjoterapii

W dniach 25-26 maja 2018 roku odbyła się IV Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Jagiellońska Wiosna Fizjoterapii”. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji była „Wiosna w jesieni życia”, a tematyka spotkania dotyczyła problemów fizjoterapii u pacjentów w wieku podeszłym.
więcej o Jagiellońska Wiosna Fizjoterapii
Konferencja ku czci prof. dr hab. Tadeusza Zielińskiego

W dniach 24-25 maja br. na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyła się Konferencja ku czci prof. dr hab. Tadeusza Zielińskiego "Prawo pracy w obliczu kodyfikacji i nowelizacji ustawy o związkach zawodowych".
więcej o Konferencja ku czci prof. dr hab. Tadeusza Zielińskiego
Uroczyste promocje habilitacyjne

24 maja 2018 w Auli Collegium Maius dyplomy doktorów habilitowanych odebrali reprezentanci aż czterech wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego. O godzinie 9.30 w uroczystości udział wzięli najpierw przedstawiciele wydziałów: Biologii oraz Geografii i Geologii. Natomiast o godzinie 12.00 pojawili się z kolei reprezentanci wydziałów: Farmaceutycznego oraz Nauk o Zdrowiu.
więcej o Uroczyste promocje habilitacyjne
Uniwersytet Jagielloński rozszerzył grono samodzielnych badaczy

22 maja 2018 roku o godzinie 9.30 i 12.00 w Auli Collegium Maius miały miejsce uroczyste promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego UJ CM.
więcej o Uniwersytet Jagielloński rozszerzył grono samodzielnych badaczy
Uroczyste promocje doktorskie

21 maja 2018 o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum odbyły się ostanie w wiosennej turze promocje doktorskie. Dyplomy odebrali tym razem przedstawiciele dwóch wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum: Farmaceutycznego i Nauk o Zdrowiu.
więcej o Uroczyste promocje doktorskie