Uroczyste promocje doktorskie

11 grudnia 2018 roku w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie dwóch Wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego: Polonistyki oraz Historycznego.
więcej o Uroczyste promocje doktorskie

Międzynarodowe targi edukacyjne 2018 – Singapur, Astana oraz Kijów

Jesienią 2018 roku pracownicy Działu Promocji reprezentowali Uniwersytet Jagielloński podczas targów edukacyjnych w Singapurze oraz w Astanie, a na targach Kijowie towarzyszyli im pracownicy Działu Obsługi Studentów Zagranicznych oraz Studenci-Ambasadorzy UJ.
więcej o Międzynarodowe targi edukacyjne 2018 – Singapur, Astana oraz Kijów

Jak tworzono podstawy ustrojowe III Rzeczypospolitej

Promocja książki "Wkład krakowskiego i ogólnopolskiego środowiska prawniczego w budowę podstaw ustrojowych III Rzeczypospolitej (1980-1994). Projekty i inicjatywy ustawodawcze, ludzie, dokonania i oceny", która ukazała się pod redakcją Stanisława Grodziskiego. Spotkanie odbyło się 11 grudnia 2018 roku w Librarii Collegium Maius UJ i zgromadziło grono znakomitych prawników, uczestników prac Centrum Obywatelskich Inicjatyw Ustawodawczych ,,Solidarności" oraz władze rektorskie UJ.
więcej o Jak tworzono podstawy ustrojowe III Rzeczypospolitej

Uroczyste promocje doktorskie

10 grudnia 2018 roku w Auli Collegium Novum odbyły się dwie tury promocji doktorskich Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Uroczyste promocje doktorskie

Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego UJ CM

Uroczystości miały miejsce 6 grudnia 2018 w Auli Collegium Novum, w czasie których wręczono 32 dyplomy doktorskie.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego UJ CM