Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Małe. Silne. Oporne - relacja z wydarzenia

14 stycznia w Uniwersytecie Jagiellońskim po raz kolejny zorganizowano Cafe Naukę Extra. Tematem styczniowego wydarzenia był problem antybiotykooporności, bakterii i antybiotyków.
więcej o Małe. Silne. Oporne - relacja z wydarzenia

Koncert Noworoczny 2020

5 stycznia 2020 roku, tradycyjnie w pierwszą niedzielę roku w wypełnionej po brzegi auli Auditorium Maximum UJ rozpoczął się o godzinie 18.00 kolejny Uniwersytecki Koncert Noworoczny. Jest to przedsięwzięcie, które od wielu lat na stałe wpisało się już do kulturalnego kalendarza Krakowa.
więcej o Koncert Noworoczny 2020

Zapytanie ofertowe na wykonanie animacji

więcej o Zapytanie ofertowe na wykonanie animacji

Wiosenna edycja targów edukacyjnych

Podobnie jak w latach ubiegłych, przedstawiciele Centrum Promocji i Komunikacji UJ oraz Działu Rekrutacji na Studia wezmą udział w wiosennej edycji targów edukacyjnych w Polsce. Obecni na targach pracownicy udzielają informacji o zasadach kwalifikacji, harmonogramie rekrutacji, sposobie rekrutacji na studia, przywilejach oferowanych olimpijczykom i konkursowiczom oraz wiele innych praktycznych informacji dotyczących studiowania w Krakowie.
więcej o Wiosenna edycja targów edukacyjnych

Opłatek Środowiska Akademickiego 2019

"Wśród nocnej ciszy" to kolęda, która rozpoczęła przedświąteczne spotkanie środowiska akademickiego Krakowa. To wyjątkowe wydarzenie, które tradycyjnie odbyło się w auli Collegium Novum, od lat ma swoje stałe miejsce w kalendarzu uniwersyteckich uroczystości.
więcej o Opłatek Środowiska Akademickiego 2019

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj