Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Władca emiratu Szardża uhonorowany złotym medalem 'Plus Ratio Quam Vis'

15 października na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł Jego Wysokość szejk dr Sultan bin Muhammad Al Qasimi, władca emiratu Szardża w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, członek Najwyższej Rady Federalnej tego państwa. W trakcie wizyty dr Sultan Al Qasimi otrzymał złoty medal „Plus Ratio Quam Vis” m.in. za działalność na polu kultury i nauki oraz zasługi w budowie mostów między cywilizacjami.
więcej o Władca emiratu Szardża uhonorowany złotym medalem 'Plus Ratio Quam Vis'

Jesienna edycja targów edukacyjnych – Salon Maturzystów 2019

Podobnie jak w latach ubiegłych, przedstawiciele Centrum Promocji i Komunikacji oraz Działu Rekrutacji na Studia wzięli udział w jesiennej edycji targów edukacyjnych – Salonach Maturzystów 2019.
więcej o Jesienna edycja targów edukacyjnych – Salon Maturzystów 2019

Konferencja: Time Crystals and Related Phenomena

W dniach 4-6 września 2019 roku ponad 100 fizyków z całego świata spotkała się na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, aby dyskutować na temat kryształów czasowych, tj. wyjątkowego stanu materii, w którym atomy są zdolne do samoczynnej reorganizacji tworząc struktury krystaliczne w czasie.
więcej o Konferencja: Time Crystals and Related Phenomena

W Auditorium Maximum UJ zainaugurowano nowy rok akademicki

Rozpoczynamy go jak zawsze z nadzieją, ale mamy też świadomość wyzwań, jakie ze sobą niesie. Zaczynamy bowiem działania w zmienionej Ustawą 2.0 uczelnianej rzeczywistości: na bazie nowego statutu uniwersytetu, który dziś wchodzi w życie - mówił rektor UJ prof. Wojciech Nowak, otwierając 656. rok akademicki. Główne uroczystości tradycyjnie poprzedziła msza w kolegiacie św. Anny oraz orszak profesorów, który przeszedł ulicami Krakowa.
więcej o W Auditorium Maximum UJ zainaugurowano nowy rok akademicki

Małopolska Noc Naukowców 2019 na UJ

27 września Małopolska Noc Naukowców ponownie zawitała na Uniwersytet Jagielloński. Sale laboratoryjne i wykładowe zostały otwarte dla wszystkich tych, którzy przez jedną noc w roku chcieli wcielić się w rolę naukowca.
więcej o Małopolska Noc Naukowców 2019 na UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj