Doctorandi Clarissimi

10 stycznia 2019 roku w Auli Collegium Novum odbyły się ostanie w zimowej turze promocje doktorskie. Dyplomy odebrali tym razem przedstawiciele Wydziału Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Doctorandi Clarissimi

Uroczyste promocje doktorskie

8 stycznia 2019 w Auli Collegium Novum dyplomy doktorskie odebrali w dwóch turach reprezentanci 3 wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego: Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, Matematyki i Informatyki oraz Geografii i Geologii.
więcej o Uroczyste promocje doktorskie

Z batutą i humorem

Tak oto społeczność akademicka Uniwersytetu Jagiellońskiego tradycyjnie powitała 6 stycznia początek nowego roku i rozpoczęcie karnawału. Tym razem zebrana w Auditorium Maximum UJ publiczność bawiła się przy utworach wybranych i brawurowo wykonanych przez muzyków z Grupy MoCarta i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej, którzy wystąpili pod batutą Macieja Niesiołowskiego.
więcej o Z batutą i humorem

Targi wiosenne 2019

więcej o Targi wiosenne 2019

Opłatek Środowiska Akademickiego 2018

19 grudnia 2018 roku o godzinie 18.00 w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego zebrali się członkowie Senatu UJ, pracownicy uczelni, przedstawiciele władz miasta i regionu, korpus dyplomatyczny, duchowieństwo oraz członkowie zaprzyjaźnionych z UJ środowisk Krakowa i Małopolski.
więcej o Opłatek Środowiska Akademickiego 2018