Oblicza postpamięci 4 – narracje alternatywne i marginalizowane

Postpamięć w narracjach alternatywnych i marginalizowanych stała się tematem czwartej edycji interdyscyplinarnej konferencji naukowej „Oblicza postpamięci”. W związku z sytuacją epidemiczną przedsięwzięcie tym razem miało formę zdalną.
więcej o Oblicza postpamięci 4 – narracje alternatywne i marginalizowane
Wirtualne targi edukacyjne 2020

W drugiej połowie 2020 roku, Uniwersytet Jagielloński uczestniczył w polskich i zagranicznych targach wirtualnych skierowanych do kandydatów na studia.
więcej o Wirtualne targi edukacyjne 2020
Kampania promocyjno-rekrutacyjna 2020 – UNIWERSYTET TO LUDZIE

W maju 2020 roku Uniwersytet Jagielloński rozpoczął kampanię promocyjno-rekrutacyjną skierowaną do maturzystów. Celem kampanii było przekonanie młodych osób, że wybór Uniwersytetu Jagiellońskiego, to najlepsza z możliwych decyzji.
więcej o Kampania promocyjno-rekrutacyjna 2020 – UNIWERSYTET TO LUDZIE
Złoty medal „Plus Ratio Quam Vis” dla ks. Adama Bonieckiego

Ze względu na ograniczenia związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, uroczystość, która pierwotnie była zaplanowana na 12 maja, czyli Święto UJ, odbyła się w zamkniętym gronie w auli Collegium Novum UJ. Na sali obecni byli: prof. Wojciech Nowak, rektor UJ poprzednich kadencji, prorektor UJ prof. Dorota Malec, Jacek Ślusarczyk, prezes Wydawnictwa „Tygodnik Powszechny”.
więcej o Złoty medal „Plus Ratio Quam Vis” dla ks. Adama Bonieckiego
Human Week - II Krakowski Tydzień Zdrowia Psychicznego

Szpital Uniwersytecki w Krakowie we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim oraz z Urzędem Miasta Krakowa w dniach 5-9 października 2020 roku zorganizował „Human Week - II Krakowski Tydzień Zdrowia Psychicznego”.
więcej o Human Week - II Krakowski Tydzień Zdrowia Psychicznego