Trwają promocje habilitacyjne 2019

Uroczystości w auli Collegium Maius podczas których młodzi naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego odbiorą dyplomy doktorów habilitowanych odbędą się w tym roku między 14 majem a 11 czerwcem. Poprowadzi je prof. dr hab. med. Wojciech Nowak. Asystować będą mu każdorazowo dziekani z poszczególnych wydziałów oraz grono laudatorów.
więcej o Trwają promocje habilitacyjne 2019

BohateRun 2019

11 maja 2019 r. w ramach obchodów święta UJ odbył się bieg charytatywny „BohateRun”. Inicjatywa realizowana przez Stowarzyszenie AllInUJ, pod głównym patronatem UJ, z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
więcej o BohateRun 2019

Doctorandi Clarissimi

Ta łacińska sentencja rozpoczynająca tekst przysięgi doktorskiej padła 16 maja 2019 roku o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum. Odbyła się tu bowiem ostatnia w turze wiosennej uroczystość, której bohaterami byli reprezentanci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Doctorandi Clarissimi

Dział Promocji na międzynarodowych targach edukacyjnych

W pierwszej połowie 2019 roku pracownicy Działu Promocji promowali ofertę edukacyjną Uniwersytetu Jagiellońskiego w Gruzji, Rosji i na Ukrainie.
więcej o Dział Promocji na międzynarodowych targach edukacyjnych

Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego

Uczelnia świętowała rocznicę założenia przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Główne uroczystości odbyły się w piątek 10 maja 2019 roku. Rano w Katedrze Wawelskiej reprezentanci władz rektorskich i dziekańskich złożyli wieńce i kwiaty na grobach Kazimierza Wielkiego, królowej Jadwigi i Władysława Jagiełły.
więcej o Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego