Spotkanie opłatkowe emerytowanych profesorów

14 grudnia 2015 roku w Collegium Maius odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe władz uniwersyteckich z emerytowanymi profesorami Uniwersytetu Jagiellońskiego, na którym obecni byli m.in. rektor, prorektorzy oraz dziekani wydziałów UJ.
więcej o Spotkanie opłatkowe emerytowanych profesorów
Szkoła Promocji Nauki. Internet w promocji nauki

W poniedziałek 14 grudnia 2015 r., w ramach Szkoły Promocji Nauki, odbyło się szkolenie zatytułowane „Internet w promocji nauki". W szkoleniu udział wzięli naukowcy, doktoranci i pracownicy UJ.
więcej o Szkoła Promocji Nauki. Internet w promocji nauki

- To niezwykle radosny dzień. Dziś oficjalnie otwieramy najnowsze dziecko uniwersytetu, jakże piękne i dorodne - mówił podczas czwartkowych uroczystości na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej prof. Wojciech Nowak, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego. Budowa kompleksu budynków przy ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 11 trwała 4 lata i pochłonęła 230 mln złotych.
więcej o Nowa siedziba Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oficjalnie otwarta
Cafe Nauka: Skąd ból?

W środę 9 grudnia 2015 r. odbyła się X edycja Cafe Nauka organizowana przez Dział Promocji i Informacji UJ. Motywem przewodnim spotkania był ból.
więcej o Cafe Nauka: Skąd ból?