Jagielloński Wieczór Filmowy w Baszcie w Przegorzałach

10 kwietnia 2016 r. odbyło się kolejne spotkanie filmowe organizowane przez studentów ze Stowarzyszenia All in UJ.
więcej o Jagielloński Wieczór Filmowy w Baszcie w Przegorzałach
Jagiellońskie Wieczory Filmowe w Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ

30 marca odbył się kolejny seans z cyklu Jagiellońskich Wieczorów Filmowych organizowanych przez Stowarzyszenie All in UJ. Tym razem uczestnicy obejrzeli film „Szczęki" w reżyserii Stevena Spielberga. Miejscem pokazu było Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ - jeden z najnowszych budynków powstałych na Kampusie 600-lecia Odnowienia UJ.
więcej o Jagiellońskie Wieczory Filmowe w Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ
Dzień Otwarty na Uniwersytecie Jagiellońskim

18 marca 2016 r. Auditorium Maximum otworzyło swoje drzwi dla wszystkich, którzy interesują się podjęciem studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim. Podczas wydarzenia można było dowiedzieć się o możliwościach studiowania na najstarszej uczelni w Polsce.
więcej o Dzień Otwarty na Uniwersytecie Jagiellońskim
Dawid Podsiadło gościem Salonu All in UJ

Gościem spotkania, które 5 marca 2016 r. poprowadzili Tomasz Pytko i Katarzyna Panas, był jeden z najlepszych wokalistów młodego pokolenia.
więcej o Dawid Podsiadło gościem Salonu All in UJ
Jubileusz profesora Adama Małkiewicza

4 marca w sali im. Karola i Karoliny Lanckorońskich Collegium Iuridicum w Instytucie Historii Sztuki UJ odbyło się spotkanie, podczas którego Jubilat uhonorowany został medalem "Plus ratio quam vis".
więcej o Jubileusz profesora Adama Małkiewicza