Uroczyste powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego

29 lutego 2016 roku, w auli Collegium Novum odbyło się uroczyste powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na uroczystość zostały zaproszone osoby, które zawarły umowę o pracę w okresie pomiędzy wrześniem a grudniem 2015 roku.
więcej o Uroczyste powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego
Uniwersytet Jagielloński nagrodzony w konkursie Genius Universitatis 2016

26 lutego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie ogłoszono wyniki konkursu na kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły wyższej ogłoszono podczas Gali Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy.
więcej o Uniwersytet Jagielloński nagrodzony w konkursie Genius Universitatis 2016
Pamięci abp. Józefa Życińskiego w 5. rocznicę śmierci

11 lutego 2016 przedstawiciele świata nauki z całego kraju, władz regionu, korpusu dyplomatycznego, adwokatury i duchowieństwa z ks. kard. metropolitą krakowskim Stanisławem Dziwiszem wzięli udział w ogólnopolskiej konferencji naukowej "Media-Kultura-Dialog" poświęconej pamięci abp. Józefa Życińskiego.
więcej o Pamięci abp. Józefa Życińskiego w 5. rocznicę śmierci
Jubileusz profesor Marii Podrazy-Kwiatkowskiej

26 stycznia 2016 r. w Librarii Collegium Maius UJ zgromadziło się liczne grono przyjaciół, współpracowników i rodzinę wybitnej badaczki literatury Młodej Polski, a także przedstawicieli władz UJ na czele z rektorem prof. Wojciechem Nowakiem, któremu towarzyszyli prorektorzy – prof. Andrzej Mania i prof. Jacek Popiel.
więcej o Jubileusz profesor Marii Podrazy-Kwiatkowskiej
71. rocznica oswobodzenia Auschwitz

26 stycznia 2016 r. w auli Collegium Novum UJ odbyła się uroczystość upamiętniająca to historyczne wydarzenie.
więcej o 71. rocznica oswobodzenia Auschwitz