Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego

22 stycznia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ rektor UJ prof. Wojciech Nowak oraz prof. Piotr Laidler, prorektor UJ ds. Collegium Medicum, przewodniczyli uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Lekarskiego. 37 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego
Student UJ najpopularniejszym studentem zagranicznym w Polsce

Francesco Gubinelli, student Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii (WBBB) Uniwersytetu Jagiellońskiego, został laureatem konkursu Interstudent 2015 dla najlepszych zagranicznych studentów kształcących się na polskich uczelniach.
więcej o Student UJ najpopularniejszym studentem zagranicznym w Polsce
Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego

11 stycznia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ prorektor ds. dydaktyki prof. Andrzej Mania przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Filologicznego. 7 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego
Promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

11 stycznia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ prorektor ds. dydaktyki prof. Andrzej Mania przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych. 11 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych
Promocje doktorskie Wydziału Chemii

7 stycznia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ prorektor ds. rozwoju prof. Maria-Jolanta Flis przewodniczyła uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Chemii. 27 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Chemii