Uniwersytecki Koncert Noworoczny w wykonaniu Filharmonii Dowcipu

3 stycznia na widowni Auditorium Maximum zasiedli liczni goście, wśród nich także gospodarz wieczoru rektor UJ prof. Wojciech Nowak, który złożył wszystkim najlepsze życzenia, a liderowi orkiestry, Waldemarowi Malickiemu wręczył na znak pomyślności miniaturę rektorskiego berła.
więcej o Uniwersytecki Koncert Noworoczny w wykonaniu Filharmonii Dowcipu
Ambasador Korei z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

22 grudnia 2015 r. Uniwersytet Jagielloński odwiedziła delegacja z Republiki Korei (Korei Południowej), której przewodniczył ambasador tego kraju w Rzeczypospolitej Polskiej Ji-in Hong.
więcej o Ambasador Korei z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

17 grudnia 2015 roku w auli Collegium Novum UJ prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki. Trzynaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki
Życzenia świąteczne od władz UJ

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzenia pracownikom, studentom i przyjaciołom Uniwersytetu Jagiellońskiego złożyli rektor UJ prof. Wojciech Nowak oraz prorektorzy: prof. Andrzej Mania, prof. Piotr Laidler, prof. Jacek Popiel i prof. Stanisław Kistryn.
więcej o Życzenia świąteczne od władz UJ
Tradycyjne spotkanie opłatkowe środowiska akademickiego w Collegium Novum UJ

16 grudnia, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia witam wszystkich najserdeczniej w naszym domu, w murach Almae Matris. Właśnie w ten czas, w te dni przenika nas nadzieja, że możemy pokonać wszystkie trudności" - powiedział na rozpoczęcie wieczoru rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Tradycyjne spotkanie opłatkowe środowiska akademickiego w Collegium Novum UJ