Cafe Nauka Extra. Imperium Lechitów z naukowego punktu widzenia

To kolejne spotkanie z cyklu Cafe Nauka Extra. 6 czerwca 2018 r. „rozpracowywaliśmy” temat „Imperium Lechitów” – mitycznego mocarstwa, które jakoby miało istnieć na ziemiach polskich, jeszcze przed czasami dynastii piastowskiej.
więcej o Cafe Nauka Extra. Imperium Lechitów z naukowego punktu widzenia
Konferencja Ratownictwa Medycznego

W dniach 2-3 czerwca odbyła się w Auditorium Maximum UJ II Konferencja Ratownictwa Medycznego.
więcej o Konferencja Ratownictwa Medycznego
Zawody w ratownictwie medycznym

W dniach 1-2 czerwca odbyły się IX Ogólnopolskie Zawody Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym. Udział w zawodach wzięli reprezentanci 24 uczelni wyższych z Polski i zagranicy.
więcej o Zawody w ratownictwie medycznym
Uroczyste promocje habilitacyjne

5 czerwca 2018 roku w Auli Collegium Maius kolejna grupa badaczy uroczyście odebrała dyplomy doktorów habilitowanych. Tym razem byli to reprezentanci wydziałów: Prawa i Administracji, Filozoficznego oraz Zarządzania i Komunikacji Społecznej.
więcej o Uroczyste promocje habilitacyjne
Konferencja Stomatologii Dziecięcej

W dniach 25-26 maja 2018 roku w budynku Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się IV Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Stomatologii Dziecięcej „Pedo&Ortho”.
więcej o Konferencja Stomatologii Dziecięcej