Ambasador Korei z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

22 grudnia 2015 r. Uniwersytet Jagielloński odwiedziła delegacja z Republiki Korei (Korei Południowej), której przewodniczył ambasador tego kraju w Rzeczypospolitej Polskiej Ji-in Hong.
więcej o Ambasador Korei z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

17 grudnia 2015 roku w auli Collegium Novum UJ prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki. Trzynaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

Życzenia świąteczne od władz UJ

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzenia pracownikom, studentom i przyjaciołom Uniwersytetu Jagiellońskiego złożyli rektor UJ prof. Wojciech Nowak oraz prorektorzy: prof. Andrzej Mania, prof. Piotr Laidler, prof. Jacek Popiel i prof. Stanisław Kistryn.
więcej o Życzenia świąteczne od władz UJ

Tradycyjne spotkanie opłatkowe środowiska akademickiego w Collegium Novum UJ

16 grudnia, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia witam wszystkich najserdeczniej w naszym domu, w murach Almae Matris. Właśnie w ten czas, w te dni przenika nas nadzieja, że możemy pokonać wszystkie trudności" - powiedział na rozpoczęcie wieczoru rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Tradycyjne spotkanie opłatkowe środowiska akademickiego w Collegium Novum UJ

Spotkanie opłatkowe emerytowanych profesorów

14 grudnia 2015 roku w Collegium Maius odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe władz uniwersyteckich z emerytowanymi profesorami Uniwersytetu Jagiellońskiego, na którym obecni byli m.in. rektor, prorektorzy oraz dziekani wydziałów UJ.
więcej o Spotkanie opłatkowe emerytowanych profesorów