Bieg uliczny "5 na dobry początek"

15 października na krakowskich Błoniach odbyła się II edycja Biegu „5 na dobry początek” o Puchar Dziekana Wydziału Farmaceutycznego pod patronatem Prorektora Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum.
więcej o Bieg uliczny "5 na dobry początek"
Wykład inauguracyjny dla studentów I roku

W czwartek 6 października 2016 r. w Auli Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbył się wykład inauguracyjny dla studentów I roku. Nowych studentów przywitał rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Wykład inauguracyjny dla studentów I roku
Salon All in UJ z Krzysztofem Gonciarzem

Salon z Krzysztofem Gonciarzem zainaugurował piąty już rok spotkań krakowskiej publiczności z ludźmi kultury i sztuki w ramach działalności stowarzyszenia studenckiego All in UJ.
więcej o Salon All in UJ z Krzysztofem Gonciarzem
653. rok akademicki w Uniwersytecie Jagiellońskim rozpoczęty

1 października w auli Auditorium Maximum UJ zainaugurowano rok akademicki 2016/2017. Uroczystość odbyła się miesiąc po objęciu funkcji przez władze uniwersytetu nowej kadencji 2016-2020.
więcej o 653. rok akademicki w Uniwersytecie Jagiellońskim rozpoczęty
Małopolska Noc Naukowców na UJ

W piątek 30 września 2016 roku, już po raz dziesiąty Uniwersytet Jagielloński otworzył swoje pracownie, laboratoria i sale wykładowe dla licznych uczestników Małopolskiej Nocy Naukowców.
więcej o Małopolska Noc Naukowców na UJ