Konferencja ku czci prof. dr hab. Tadeusza Zielińskiego

W dniach 24-25 maja br. na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyła się Konferencja ku czci prof. dr hab. Tadeusza Zielińskiego "Prawo pracy w obliczu kodyfikacji i nowelizacji ustawy o związkach zawodowych".

Profesor Tadeusz Zieliński był wybitnym specjalistą prawa pracy, prawa związkowego i ubezpieczeń społecznych.

Konferencja była objęta honorowym patronatem JM Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego Prof. dr hab. Wojciecha Nowaka.

Przed rozpoczęciem obrad Organizatorzy oraz Goście złożyli kwiaty na grobie Prof. Zielińskiego na Cmentarzu Rakowickim.

Sesje naukowe poświęcone prawu pracy w obliczu kodyfikacji i nowelizacji ustawy o związkach zawodowych odbywały się w Collegium Novum oraz w Pałacu Larischa.

W konferencji uczestniczyło ponad 100 osób z różnych krajowych ośrodków naukowych.