15 maja 2018 roku w Auli Collegium Maius kolejna grupa młodych badaczy odebrała dyplomy doktorów habilitowanych.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziałów: Filologicznego i Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego

15 maja 2018 roku w Auli Collegium Maius kolejna grupa młodych badaczy uroczyście odebrała dyplomy doktorów habilitowanych.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziałów: Historycznego oraz Stosunków Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego
Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego

W tym roku uroczyste posiedzenie Senatu UJ upamiętniające jego wielkich fundatorów, zwoływane co roku 12 maja na pamiątkę powołania do życia w 1364 roku przez króla Kazimierza Wielkiego pierwszej polskiej uczelni, zbiegło się w czasie z oficjalnym zakończeniem budowy Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dlatego też Senat, pod przewodnictwem prof. dr hab. med. Wojciecha Nowaka, rektora UJ obradował tym razem w auli budynku Wydziału Chemii, którego wybudowanie w 2017 roku, zamknęło całość wieloletniego procesu budowy Kampusu.
więcej o Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego
Uniwersytet Jagielloński wypromował kolejną grupę młodych badaczy

26 kwietnia 2018 o godzinie 11.00 w Auli Collegium Novum odbyły się uroczyste promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego UJ.
więcej o Uniwersytet Jagielloński wypromował kolejną grupę młodych badaczy
Nowi doktorzy Uniwersytetu Jagiellońskiego wypromowani

24 kwietnia 2018 o godzinie 11.00 w Auli Collegium Novum odbyły się łączone uroczyste promocje doktorskie dwóch Wydziałów UJ: Polonistyki oraz Zarządzania i Komunikacji Społecznej.
więcej o Nowi doktorzy Uniwersytetu Jagiellońskiego wypromowani