Kolejni doktorzy Uniwersytetu Jagiellońskiego uroczyście wypromowani

17 kwietnia 2018 o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum rozpoczęły się łączone promocje doktorskie dwóch Wydziałów UJ: Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz Geografii i Geologii.
więcej o Kolejni doktorzy Uniwersytetu Jagiellońskiego uroczyście wypromowani

Decyzję o uhonorowaniu wybitego francuskiego naukowca podjął Senat Uniwersytetu Jagiellońskiego na wniosek Rady Wydziału Prawa i Administracji. Zwieńczeniem procedury była uroczystość w dniu 13 kwietnia 2018 roku w auli Collegium Maius.
więcej o Profesor Jacques Leroy kolejnym doktorem honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego
Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego

12 kwietnia 2018 o godzinie 11.00 w Auli Collegium Novum rozpoczęły się uroczyste promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji UJ.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego
Promocje doktorskie Wydziału Historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego

12 kwietnia 2018 o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum rozpoczęły się uroczyste promocje doktorskie Wydziału Historycznego UJ.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego

10 kwietnia 2018 o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum odbyły się łączone promocje doktorskie dwóch Wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego: Chemii oraz Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii.
więcej o Promocje doktorskie Wydziałów: Chemii oraz Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego