Profesor Andrzej Zoll został Profesorem Honorowym Uniwersytetu Jagiellońskiego

W dniu 27 listopada 2018 roku o godzinie 12.00 rozpoczęło się Uroczyste Posiedzenie Senatu UJ, które uhonorowało wybitnego prawnika, badacza oraz nauczyciela akademickiego o międzynarodowej renomie. Do tej pory tytułem Profesora Honorowego UJ nagrodzonych zostało jedynie 16 osób.
więcej o Profesor Andrzej Zoll został Profesorem Honorowym Uniwersytetu Jagiellońskiego
Spondeo ac polliceor!

22 listopada 2018 w Auli Collegium Novum odbyły się kolejne uroczyste promocje doktorskie z udziałem reprezentantów trzech wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Spondeo ac polliceor!
Promocje doktorskie  reprezentantów trzech wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego

20 listopada 2018 roku w Auli Collegium Novum odbyły się w dwóch turach promocje doktorskie wydziałów: Filozoficznego, Filologicznego oraz Zarządzania i Komunikacji Społecznej.
więcej o Promocje doktorskie reprezentantów trzech wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego
Akademicki Dzień Pamięci 2018

6 listopada o godzinie 11.00 w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego rozpoczęły się główne uroczystości upamiętniające przeprowadzenia przez hitlerowskiego okupanta podstępnej akcji, która przeszła do historii pod nazwą Sonderaktion Krakau. W jej wyniku 183 krakowskich profesorów i nauczycieli akademickich, w tym 155 pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego, zostało aresztowanych, a następnie wywiezionych do obozów koncentracyjnych w Sachsenhausen i Dachau.
więcej o Akademicki Dzień Pamięci 2018
5th Annual Course: Diagnostic Immunohistochemistry for Pathologists

Academy of Immunohistochemistry: "Diagnostic Immunohistochemistry for Pathologists" jest cyklicznym kursem organizowanym od 2014 roku jako efekt współpracy pomiędzy Zakładem Patomorfologii Klinicznej i Doświadczalnej Collegium Medicum UJ, krakowskim oddziałem Instytutu Onkologii oraz Szpitalem Uniwersyteckim w Stavanger w Norwegii, przy wsparciu ze strony Polskiego oraz Norweskiego Towarzystwa Patologów. W tym roku kurs odbył się w dniach 10-12.10.2018 r. w Auditorium Maximum UJ.
więcej o 5th Annual Course: Diagnostic Immunohistochemistry for Pathologists