Opłatek Środowiska Akademickiego 2018

19 grudnia 2018 roku o godzinie 18.00 w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego zebrali się członkowie Senatu UJ, pracownicy uczelni, przedstawiciele władz miasta i regionu, korpus dyplomatyczny, duchowieństwo oraz członkowie zaprzyjaźnionych z UJ środowisk Krakowa i Małopolski.
więcej o Opłatek Środowiska Akademickiego 2018
Tradycyjne Spotkanie Świąteczne

17 grudnia 2018 roku w Collegium Maius o godzinie 12.00 rozpoczęło się spotkanie opłatkowe najwyższych władz Uniwersytetu Jagiellońskiego z emerytowanymi profesorami.
więcej o Tradycyjne Spotkanie Świąteczne
Uroczyste promocje doktorskie

11 grudnia 2018 roku w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie dwóch Wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego: Polonistyki oraz Historycznego.
więcej o Uroczyste promocje doktorskie
Międzynarodowe targi edukacyjne 2018 – Singapur, Astana oraz Kijów

Jesienią 2018 roku pracownicy Działu Promocji reprezentowali Uniwersytet Jagielloński podczas targów edukacyjnych w Singapurze oraz w Astanie, a na targach Kijowie towarzyszyli im pracownicy Działu Obsługi Studentów Zagranicznych oraz Studenci-Ambasadorzy UJ.
więcej o Międzynarodowe targi edukacyjne 2018 – Singapur, Astana oraz Kijów
Jak tworzono podstawy ustrojowe III Rzeczypospolitej

Promocja książki "Wkład krakowskiego i ogólnopolskiego środowiska prawniczego w budowę podstaw ustrojowych III Rzeczypospolitej (1980-1994). Projekty i inicjatywy ustawodawcze, ludzie, dokonania i oceny", która ukazała się pod redakcją Stanisława Grodziskiego. Spotkanie odbyło się 11 grudnia 2018 roku w Librarii Collegium Maius UJ i zgromadziło grono znakomitych prawników, uczestników prac Centrum Obywatelskich Inicjatyw Ustawodawczych ,,Solidarności" oraz władze rektorskie UJ.
więcej o Jak tworzono podstawy ustrojowe III Rzeczypospolitej