Jak tworzono podstawy ustrojowe III Rzeczypospolitej

Promocja książki "Wkład krakowskiego i ogólnopolskiego środowiska prawniczego w budowę podstaw ustrojowych III Rzeczypospolitej (1980-1994). Projekty i inicjatywy ustawodawcze, ludzie, dokonania i oceny", która ukazała się pod redakcją Stanisława Grodziskiego. Spotkanie odbyło się 11 grudnia 2018 roku w Librarii Collegium Maius UJ i zgromadziło grono znakomitych prawników, uczestników prac Centrum Obywatelskich Inicjatyw Ustawodawczych ,,Solidarności" oraz władze rektorskie UJ.

W ponad 700-stronnicowym wydawnictwie udało się zebrać wspomnienia uczestników, głosy świadków oraz dokumenty dotyczące prac Centrum Obywatelskich Inicjatyw Ustawodawczych "Solidarności".

- Spotykamy się dzisiaj, aby podziękować autorom tej obszernej publikacji,  wyrazić swój podziw dla ogromu ich pracy i poświęcenia - mówił rektor UJ prof. Wojciech Nowak.

Więcej informacji i zdjęcia na stronie www.uj.edu.pl