Odsłonięcie tablicy upamiętniającej profesora Ignacego Chrzanowskiego

Uroczystość miała miejsce 21 stycznia 2019 roku o godz.12.00 przy Placu Biskupim 2. W tym miejscu przez wiele lat mieszkał profesor I. Chrzanowski, zasłużony historyk literatury polskiej i wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz ofiara Sonderaktion Krakau.
więcej o Odsłonięcie tablicy upamiętniającej profesora Ignacego Chrzanowskiego
Doctorandi Clarissimi

10 stycznia 2019 roku w Auli Collegium Novum odbyły się ostanie w zimowej turze promocje doktorskie. Dyplomy odebrali tym razem przedstawiciele Wydziału Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Doctorandi Clarissimi
Uroczyste promocje doktorskie

8 stycznia 2019 w Auli Collegium Novum dyplomy doktorskie odebrali w dwóch turach reprezentanci 3 wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego: Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, Matematyki i Informatyki oraz Geografii i Geologii.
więcej o Uroczyste promocje doktorskie
Z batutą i humorem

Tak oto społeczność akademicka Uniwersytetu Jagiellońskiego tradycyjnie powitała 6 stycznia początek nowego roku i rozpoczęcie karnawału. Tym razem zebrana w Auditorium Maximum UJ publiczność bawiła się przy utworach wybranych i brawurowo wykonanych przez muzyków z Grupy MoCarta i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej, którzy wystąpili pod batutą Macieja Niesiołowskiego.
więcej o Z batutą i humorem
Targi wiosenne 2019

więcej o Targi wiosenne 2019