Paulina Oleś triumfatorką 23. Konkursu Wiedzy o UJ

Paulina Oleś, tegoroczna maturzystka z liceum w Kalwarii Zebrzydowskiej, wygrała 23. edycję Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim i w roku akademickim 2019/2020 rozpocznie studia na Wydziale Filozoficznym. Uroczysta gala wręczenia symbolicznych indeksów laureatom odbyła się we wtorek 19 marca w auli Collegium Novum.
więcej o Paulina Oleś triumfatorką 23. Konkursu Wiedzy o UJ
Tydzień Mózgu 2019

Dopalacze, hakowanie mózgu, jad zwierząt i wiele innych tematów związanych z neurobiologią i funkcjonowaniem mózgu zostało poruszonych podczas tegorocznej edycji Tygodnia Mózgu.
więcej o Tydzień Mózgu 2019
Sukces UJ w konkursie Genius Universitatis

Uniwersytet Jagielloński zdobył aż 4 nagrody w tegorocznym konkursie na kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły wyższej Genius Universitatis 2019. Organizowany przez Wydawnictwo Perspektywy konkurs ma na celu propagowanie nowoczesnych i nowatorskich praktyk oraz narzędzi marketingowych stosowanych przez uczelnie, a także wspieranie rekrutacji na studia oraz promocję biorących w nim udział szkół wyższych.
więcej o Sukces UJ w konkursie Genius Universitatis
Konsultacje ws. nowego Statutu UJ

W środę 30 stycznia 2019 roku o godzinie 16.00 w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego rozpoczęło się drugie spotkanie w sprawie nowego Statutu UJ oraz wdrażania Ustawy 2.0. Uczestniczyli w nim: nauczyciele akademiccy, doktoranci, studenci, pracownicy oraz władze UJ.
więcej o Konsultacje ws. nowego Statutu UJ
Ruszyły konsultacje ws. nowego Statutu UJ

22 stycznia 2019 roku o godzinie 16.00 rozpoczęło się w otwarte spotkanie w Auditorium Maximum. W czasie jego trwania przedstawiciele społeczności UJ dyskutowali nad opublikowanymi już działami nowego Statutu UJ, wynikających z obowiązku dostosowania tegoż do podpisanej 1 sierpnia 2018 r. tzw. Ustawy 2.0.
więcej o Ruszyły konsultacje ws. nowego Statutu UJ