Web Content Display Web Content Display

Skip banner

Web Content Display Web Content Display

Promocje doktorskie reprezentantów trzech wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego

Promocje doktorskie  reprezentantów trzech wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego

20 listopada 2018 roku w Auli Collegium Novum odbyły się w dwóch turach promocje doktorskie wydziałów: Filozoficznego, Filologicznego oraz Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

Obie uroczystość poprowadził prof. dr hab. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej oraz finansowej UJ. O godzinie 9.00 asystował mu prof. dr hab. Jarosław Górniak, dziekan Wydziału Filozoficznego. Natomiast o godzinie 11.00 uroczystość współprowadzili prof. dr hab. Elżbieta Górska, dziekan Wydziału Filologicznego oraz prof. dr hab. Marek Bugdol, prodziekan z Wydziału Zarzadzania i Komunikacji Społecznej. Rektor J. Popiel witał zebranych, przedstawiał rangę i historię uroczystości, przypominając m.in. iż kiedyś w promocji doktora uczestniczył nawet Król. Następnie wymieniał nazwiska promowanych doktorów. Następnie głos zabierali dziekani, którzy odczytywali tekst przysięgi po polsku oraz po łacinie. W dalszej części uroczystości doktorzy otrzymali dyplomy oraz gratulacje z rąk rektora, dziekanów oraz swoich promotorów. Uroczystość zakończył rektor J. Popiel, gratulując doktorom, promotorom oraz ich rodzinom i bliskim. Po złożeniu podpisów w Sali Senackiej wykonano wspólne fotografie pamiątkowe.

Fotoreportaż: godz.9.00 oraz godz.11.00.