Małopolska Noc Naukowców 2018 na Uniwersytecie Jagiellońskim

Małopolska Noc Naukowców ponownie zawitała na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W ostatni piątek września laboratoria i sale wykładowe zostały otwarte dla dzieci i młodzieży, które chciały chociaż przez chwilę poczuć, jak to jest być naukowcem.
więcej o Małopolska Noc Naukowców 2018 na Uniwersytecie Jagiellońskim
2nd Jagiellonian Interdisciplinary Security Conference

W dniach 17-19 września br. na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa: the 2nd Jagiellonian Interdisciplinary Security Conference “Friends, Foes and Familiar Strangers: Reassessing Actorness in Times of the Global (Dis)Order”, zorganizowana przez Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o 2nd Jagiellonian Interdisciplinary Security Conference
Salon Maturzystów 2018

Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2018 to jedno z 16 spotkań, które Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje w największych ośrodkach akademickich w Polsce. Krakowska odsłona tego wydarzenia odbyła się (co jest już niemal tradycją) w Auditorium Maximum UJ.
więcej o Salon Maturzystów 2018
72nd SIHDA in Kraków 2018: PLUS RATIO QUAM VIS

W dniach od 11 do 15 września 2018 roku odbywał się Krakowie światowy kongres specjalistów z zakresu historii praw antycznych. Gościł na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Pałacu Larischa przy ul. Brackiej 12, a organizowała kongres Katedra Prawa Rzymskiego UJ jako 72 doroczną sesję Société Internationale Fernand De Visscher pour l’Histoire des Droits de l’Antiquité - w skrócie SIHDA.
więcej o 72nd SIHDA in Kraków 2018: PLUS RATIO QUAM VIS
7. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco

1 września na krakowskich Błoniach ponad 3,5 tys. osób wystartowało w 7. Biegu Charytatywnym Fundacji Tesco.
więcej o 7. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco