Web Content Display Web Content Display

Skip banner

Web Content Display Web Content Display

Salon Maturzystów 2018

Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2018 to jedno z 16 spotkań, które Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje w największych ośrodkach akademickich w Polsce. Krakowska odsłona tego wydarzenia odbyła się (co jest już niemal tradycją) w Auditorium Maximum UJ.

Stoicie teraz przed ogromnie trudnym zadaniem – zwracał się do zebranych w Auditorium Maximum prof. Wojciech Nowak, rektor UJ – musicie zdecydować, co będziecie dalej robić w życiu, czy chcecie studiować, co konkretnie i na której uczelni. 20 września zaczęła się krakowska odsłona Salonu Maturzystów.

Rektor UJ tegorocznym maturzystom mówił również, aby wybór studiów był ich autonomiczną decyzją. – Zwracajcie uwagę na rankingi. Aby osiągnąć sukces trzeba wzorować się na najlepszych, trzeba wybrać najlepszą uczelnię – dodawał.

Pracownicy Działu Promocji oraz Działu Rekrutacji na Studia przez dwa dni byli do dyspozycji maturzystów udzielając wyczerpujących informacji na stanowisku targowym oraz prezentując uczelnię na dedykownych dla uczniów spotkaniach. Z szacunkowych liczb wynika, że stoisko UJ odwiedziło 5 000 osób.

Szczegółowy opis wraz z galerią dostępny pod linkiem <link>

W ramach Salonów Maturzystów 2018 nasz Uniwersytet prezentował się także w następujących lokalizacjach:
10-11 IX Poznań
12-13 IX Warszawa