Koncert - Małopolska dla Maturzystów

W dniu 23 czerwca 2018 w Tauron Arena odbył się niepowtarzalny koncert, który dedykowany był przede wszystkim tegorocznym małopolskim maturzystom. W koncercie udział wzięły topowe, polskie gwiazdy: Margaret, Kamil Bednarek i Afromental. Uniwersytet Jagielloński również wziął udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Na stoisku promocyjnym UJ można było otrzymać folder rekrutacyjny oraz bezpłatne gadżety. Głównym organizatorem imprezy był Urząd Marszałkowski
więcej o Koncert - Małopolska dla Maturzystów
Powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego

Uroczystość miała miejsce 21 czerwca 2018 o godzinie 11.00 w Auli Collegium Novum. Poprowadził ją prof. dr hab. med. Wojciech Nowak, rektor UJ.
więcej o Powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego
Uroczyste promocje habilitacyjne

14 czerwca 2018 roku w Auli Collegium Maius kolejna grupa badaczy uroczyście odebrała dyplomy doktorów habilitowanych. Tym razem byli to reprezentanci czterech Wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego: • Chemii • Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, • Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej • Matematyki i Informatyki.
więcej o Uroczyste promocje habilitacyjne
Dzień Kampusu UJ

12 maja Uniwersytet Jagielloński obchodzi swoje święto - rocznicę założenia uczelni przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku.
więcej o Dzień Kampusu UJ
UJ dla Krakowa - 12 maja

12.05.2018 r. w ramach Święta Uniwersytetu Jagiellońskiego – tym razem na Kampusie UJ, Wydziale Chemii – odbyło się spotkanie pt. „Akumulatory przyszłości”.
więcej o UJ dla Krakowa - 12 maja