Odnowienie doktoratu prof. Anny Marchlewskiej-Koj

W piątek 24 lutego 2017 roku w Auli Collegium Maius odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu UJ z okazji odnowienia po pięćdziesięciu latach doktoratu prof. Anny Marchlewskiej-Koj.
więcej o Odnowienie doktoratu prof. Anny Marchlewskiej-Koj
Konferencja "Studenci zagraniczni w Polsce 2017"

W dniach 27 i 28 lutego 2017 roku w Auditorium Maximum UJ odbywała się dwudniowa konferencja "Studenci zagraniczni w Polsce 2017" zorganizowana w ramach prowadzonego od 2005 roku programu „Study in Poland” przez Uniwersytet Jagielloński, Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich oraz Fundację Edukacyjną "Perspektywy" i Urząd Miasta Krakowa.
więcej o Konferencja "Studenci zagraniczni w Polsce 2017"
Gala 8. edycji konkursu INTERSTUDENT

27 lutego 2017 w Sukiennicach odbyła się gala 8. edycji konkursu INTERSTUDENT dla najlepszych zagranicznych studentów kształcących się na polskich uczelniach.
więcej o Gala 8. edycji konkursu INTERSTUDENT
Cafe Nauka "Przestępca i ofiara"

„Przestępca i ofiara. Kryminalistyka, DNA i inne tropy prowadzące do zbrodni” to tytuł kolejnej edycji Cafe Nauka, która odbyła się w czwartek 16 lutego w księgarni Matras na Rynku Głównym.
więcej o Cafe Nauka "Przestępca i ofiara"
Odnowienie doktoratu prof. M. Pułaskiego

W czwartek 19 stycznia 2017 roku w auli Collegium Maius odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu UJ, podczas którego odnowiono doktorat prof. Michała Pułaskiego.
więcej o Odnowienie doktoratu prof. M. Pułaskiego