Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego UJ – zima 2017.

12 stycznia 2017 o godzinie 11.00 w Auli Collegium Novum miały miejsce promocje doktorskie Wydziału Filologicznego UJ.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego UJ – zima 2017.
Promocje doktorskie Wydziału Studiów  Międzynarodowych i Politycznych UJ – zima 2017

12 stycznia 2017 o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum miały miejsce promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ – zima 2017
Uniwersytecki Koncert Noworoczny 2017

W niedzielę 8 stycznia 2017 roku w Auli Dużej Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego miał miejsce tradycyjny Uniwersytecki Koncert Noworoczny.
więcej o Uniwersytecki Koncert Noworoczny 2017
Pogrzeb Profesora Aleksandra Koja

4 stycznia 2017 roku odbył się pogrzeb prof. Aleksandra Koja - wybitnego uczonego, trzykrotnego rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego, współtwórcy Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ, oraz jednego z inicjatorów powstania Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Pogrzeb Profesora Aleksandra Koja
Spotkanie opłatkowe Środowiska Akademickiego 2016

21 grudnia 2016 roku w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego miał miejsce Opłatek Środowiska Akademickiego.
więcej o Spotkanie opłatkowe Środowiska Akademickiego 2016