Spotkanie opłatkowe emerytowanych profesorów UJ

19 grudnia 2016 roku w zabytkowych wnętrzach Collegium Maius miało miejsce tradycyjne spotkanie opłatkowe z emerytowanymi profesorami Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Spotkanie opłatkowe emerytowanych profesorów UJ
Powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego

W piątek 16 grudnia 2016 roku, w auli Collegium Novum odbyło się uroczyste powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego
Premier Węgier Viktor Orban w Uniwersytecie Jagiellońskim

W piątek 9 grudnia 2016 roku premier Węgier Viktor Orban gościł w murach Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Premier Węgier Viktor Orban w Uniwersytecie Jagiellońskim
Promocje doktorskie Wydziałów UJ CM: Farmaceutycznego i Nauk o Zdrowiu -  zima 2016

5 grudnia 2016 o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum miały miejsce łączone promocje doktorskie Wydziałów UJ CM: Farmaceutycznego oraz Nauk o Zdrowiu.
więcej o Promocje doktorskie Wydziałów UJ CM: Farmaceutycznego i Nauk o Zdrowiu - zima 2016
Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej -  zima 2016

Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej - zima 2016

13 grudnia 2016 o godzinie 11.00 w Auli Collegium Novum miały miejsce promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej - zima 2016