Targi edukacyjne w Polsce i za granicą - wiosna 2017

Podobnie jak w latach ubiegłych, przedstawiciele Działu Promocji i Działu Rekrutacji na Studia wzięli udział w wiosennej edycji targów edukacyjnych w Polsce i za granicą.
więcej o Targi edukacyjne w Polsce i za granicą - wiosna 2017
Forum UJotum z Konradem Piaseckim

5.04.2017 r. w Auli Collegium Novum odbyło się drugie spotkanie z cyklu Forum UJotum z Konradem Piaseckim, Dziennikarzem Roku 2015 wg miesięcznika „Press”, przez ponad 20 związanym z RMF FM, a od 2016 roku z Radiem Zet.
więcej o Forum UJotum z Konradem Piaseckim
Dzień Otwarty na UJ i start kampanii "Spotkania z Mistrzem"

W piątek 24 marca rozpoczęła się kolejna edycja Dnia Otwartego UJ. Cykliczna impreza, która organizowana jest przez Dział Promocji UJ umożliwia wszystkim zainteresowanym zapoznanie się z ofertą uczelni, porozmawianie ze studentami i pracownikami naukowymi, a także zaznajomienie się z procesem rekrutacyjnym.
więcej o Dzień Otwarty na UJ i start kampanii "Spotkania z Mistrzem"
Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM

23 marca 2017 o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie dwóch Wydziałów: Farmaceutycznego i Nauk o Zdrowiu UJ CM
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM