Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM

23 marca 2017 o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie dwóch Wydziałów: Farmaceutycznego i Nauk o Zdrowiu UJ CM

Uroczystość poprowadzili: prof. dr hab. Tomasz Grodzicki - prorektor ds. Collegium Medicum, dr hab. Jacek Sapa, prof. UJ - dziekan Wydziału Farmaceutycznego UJ CM oraz prof. dr hab. Tomasz Brzostek - dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM.
Prof. Grodzicki powitał zebranych, przedstawił historię uroczystości oraz wymienił nazwiska promowanych doktorów oraz promotorów. Następnie dziekani obydwu wydziałów odczytali teksty przysięgi doktorskiej w języku polskim i łacińskim. W dalszej części uroczystości doktorzy otrzymywali dyplomy i gratulacje z rąk rektora, dziekanów oraz swoich promotorów.
Prof. Grodzicki kończąc uroczystości zwrócił uwagę na wysiłek intelektualny i organizacyjny jaki towarzyszy pracy naukowej.

Po zakończeniu promocji i złożeniu podpisów w Sali Senackiej, uczestnicy promocji powrócili do Auli, gdzie wykonano wspólną fotografię pamiątkową.