Forum UJotum z Konradem Piaseckim

5.04.2017 r. w Auli Collegium Novum odbyło się drugie spotkanie z cyklu Forum UJotum z Konradem Piaseckim, Dziennikarzem Roku 2015 wg miesięcznika „Press”, przez ponad 20 związanym z RMF FM, a od 2016 roku z Radiem Zet.

Dziennikarz opowiadał o swoim zawodzie, podzielił się również ze słuchaczami przepisem na poranną rozmowę. – […] Uważam, że rozmowa poranna podlega pewnym wymogom, żeby zapewnić rozrywkę przez te kilkanaście minut. Nie powiedziałbym, że coś jest najważniejsze. To jest jak z potrawą. Musi być do niej dodane kilka rzeczy. Można rozważać tylko czego ma być więcej w zależności od sytuacji czy od gościa. Zaczynam od wyboru tematu lub gościa. Gość to historia, retoryka, to jest niezbędny element […] – tłumaczył gościom Konrad Piasecki.

Forum UJotum to organizowana przez studentów UJOT FM seria spotkań z ludźmi mediów. To wydarzenie jest okazją do dyskusji i wymiany poglądów ze znanymi dziennikarzami.

Zapis całej rozmowy z Konradem Piaseckim jest dostępny na oficjalnym kanale UJOT FM na portalu YouTube oraz na Facebookowym fanpage’u radia.