Koncert Noworoczny 2020

5 stycznia 2020 roku, tradycyjnie w pierwszą niedzielę roku w wypełnionej po brzegi auli Auditorium Maximum UJ rozpoczął się o godzinie 18.00 kolejny Uniwersytecki Koncert Noworoczny. Jest to przedsięwzięcie, które od wielu lat na stałe wpisało się już do kulturalnego kalendarza Krakowa.
więcej o Koncert Noworoczny 2020
Zapytanie ofertowe na wykonanie animacji

więcej o Zapytanie ofertowe na wykonanie animacji
Wiosenna edycja targów edukacyjnych

Podobnie jak w latach ubiegłych, przedstawiciele Centrum Promocji i Komunikacji UJ oraz Działu Rekrutacji na Studia wezmą udział w wiosennej edycji targów edukacyjnych w Polsce. Obecni na targach pracownicy udzielają informacji o zasadach kwalifikacji, harmonogramie rekrutacji, sposobie rekrutacji na studia, przywilejach oferowanych olimpijczykom i konkursowiczom oraz wiele innych praktycznych informacji dotyczących studiowania w Krakowie.
więcej o Wiosenna edycja targów edukacyjnych
Opłatek Środowiska Akademickiego 2019

"Wśród nocnej ciszy" to kolęda, która rozpoczęła przedświąteczne spotkanie środowiska akademickiego Krakowa. To wyjątkowe wydarzenie, które tradycyjnie odbyło się w auli Collegium Novum, od lat ma swoje stałe miejsce w kalendarzu uniwersyteckich uroczystości.
więcej o Opłatek Środowiska Akademickiego 2019
Ultrasonografia w medycynie ratunkowej - praktycznie

W dniach 29 listopada-1 grudnia 2019 roku w Centrum Dydaktyczno Kongresowym Wydziału Lekarskiego odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Dydaktyczna „Ultrasonografia w medycynie ratunkowej - praktycznie” Patronat Naukowy nad konferencją objęło Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne, MCPK Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Polska Rada Resuscytacji.
więcej o Ultrasonografia w medycynie ratunkowej - praktycznie