Zapytanie ofertowe na wykonanie animacji

Proszę o przedstawienie oferty na wykonanie animacji składającej się z trzech części. Animacja będzie realizowana przez Uniwersytet Jagielloński.

Opis animacji See You at JU:

1. Część pierwsza - 6-minutowa animacja oparta na zdjęciach dostarczonych przez zleceniodawcę (Centrum Promocji i Komunikacji UJ)- całość czytana przez lektora.

2. Część druga - 9 planszy animowanych składających się głównie z tekstu, przystosowanych do portalu Youtube - każda plansza z 1 zdaniem lektora.

3. Część trzecia - 7 rysowanych animacji, każda po ok. 15 sekund - z lektorem.

Animacja powstanie w dwóch wersjach językowych - hiszpańskiej (z Ameryki Południowej) i angielskiej. Wykonawca zapewnia udźwiękowienie (zakup muzyki bezpośrednio przez zleceniodawcę, w porozumieniu z wykonawcą) oraz lektora - zleceniodawca dostarcza tekst​.

Wycena musi zawierać:
- przekazanie praw autorskich
- prawo do emisji w Internecie, na wydarzeniach, eventach, konferencjach, targach​.

Animacja będzie promowana poprzez płatną reklamę na portalu Youtube, Instagram, Facebook.

Termin wykonania wszystkich części animacji - 23.03.2020 r.

Płatność w dwóch transzach:
1 transza - 40% całości wynagrodzenia - po akceptacji scenariusza, kreski animacji i przykładowych scen z każdej części animacji.
2 transza - 60% całości wynagrodzenia - po wykonaniu całości animacji.

Oferty z wyceną oraz linkami do przykładowych realizacji proszę przesyłać w mailu na adres klaudia.kardys@uj.edu.pl do 13.01.2020, do godz. 10:00. Wszelkie zapytania prosimy kierować również na powyższy adres mailowy.

Klaudia Kardyś

Centrum Promocji i Komunikacji Uniwersytetu Jagiellońskiego