Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego

W dniu 12 maja 2020 roku o godz. 9.00 złożono w Katedrze Wawelskiej kwiaty na grobach monarchów i fundatorów uczelni: Kazimierza Wielkiego, królowej Jadwigi i Władysława Jagiełły.
więcej o Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego
Wirtualny Dzień Otwarty 2020

W dniu 20 marca 2020 r. odbył się na Uniwersytecie ‘’Dzień Otwarty’’. W tym roku wydarzenie przybrało charakter wirtualny. Wszystkie działania prowadzone były na oficjalnym profilu UJ na Facebooku w godzinach od 9.00-15.00 i skierowane do potencjalnych kandydatów na studia.
więcej o Wirtualny Dzień Otwarty 2020
Święto Konstytucji w Uniwersytecie Jagiellońskim

W niedzielę 3 maja 2020 roku o godz. 9.00 złożono pamiątkowy biało-czerwony wieniec pod pomnikiem Hugona Kołłątaja, jednego z twórców Konstytucji. W tym roku z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne wywołane pandemią wirusa SARS-CoV-2, uroczystość odbyła się w bardzo ograniczonym gronie i z zachowaniem wymaganych środków ostrożności.
więcej o Święto Konstytucji w Uniwersytecie Jagiellońskim
Podwójne zwycięstwo UJ w konkursie Genius Universitatis 2020

Miło nam poinformować, że kampania promocyjno-rekrutacyjna #misjaUJ, przygotowana przez Centrum Promocji i Komunikacji UJ, zdobyła dwie nagrody w konkursie Genius Universitatis 2020 na kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły wyższej.
więcej o Podwójne zwycięstwo UJ w konkursie Genius Universitatis 2020
Odwołane wydarzenia z powodu zagrożenia koronawirusem

Decyzją władz Uniwersytetu Jagiellońskiego nie odbędą się wydarzenia, których współorganizatorem jest Centrum Promocji i Komunikacji UJ: prezentacja programu "Inicjatywa doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim" (9 marca) oraz uroczyste otwarcie Krajowego Centrum Kriomikroskopii Elektronowej (9 marca).
więcej o Odwołane wydarzenia z powodu zagrożenia koronawirusem