25th EAFP Annual Conference

W dniach 15-17 maja 2019 r. odbyła się 25 konferencja European Association of Faculties of Pharmacy (EAFP) pt. „Creative education: towards copetences in a patient-oriented pharmacy education” pod patronatem Jego Magnificencji Rektora Prof. dr hab. n. med. Wojciecha Nowaka, zorganizowana przez zespół pracowników Katedry Technologii Postaci Leku i Biofarmacji UJCM pod kierunkiem Prof. dr hab. Renaty Jachowicz we współpracy z Sekcją Organizacji Konferencji Działu Promocji UJ.
więcej o 25th EAFP Annual Conference
ICTC 11

Jedenasta edycja International Conference on Toxic Cyanobacteria odbyła się w dniach 5-10 maj 2019 w Krakowie.
więcej o ICTC 11
Dzień Dziecka na Uniwersytecie Jagiellońskim

Dziecięcy gwar wypełnił 1 czerwca dziedzińce Collegium Maius i sąsiadującego z nim Collegium Nowodworskiego. Zorganizowany po raz kolejny przez Dział Promocji UJ Rektorski Dzień Dziecka przyciągnął w mury najstarszej polskiej uczelni najmłodszych pasjonatów wiedzy i nauki.
więcej o Dzień Dziecka na Uniwersytecie Jagiellońskim
RODO – od analizy modelu do stosowania prawa

W dniach 9-10 maja 2019 r. w Pałacu Larischa Krakowie na odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „RODO – od analizy modelu do stosowania prawa” organizowana przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Krakowie pod merytorycznym kierownictwem prof. dr hab. Arkadiusza Sobczyka. Konferencja została objęta patronatem honorowym Ministerstwa Cyfryzacji.
więcej o RODO – od analizy modelu do stosowania prawa
Check Object Integrity - CAA 2019

W dniach 23-27 kwietnia 2019 roku Instytut Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz polski oddział stowarzyszenia Computer Application and Quantitative Methods in Archaeology (CAA) był gospodarzem corocznej konferencji CAA International pt. Check Object Integrity.
więcej o Check Object Integrity - CAA 2019