Wernisaż wystawy "Kiev 2014 / Kijów 2014"

W środę 23 listopada 2016 r. w Auditorium Maximum UJ odbył się wernisaż wystawy "Kiev 2014 / Kijów 2014". Ekspozycja przedstawia prace belgijskiego fotografa Jima Sumkaya, który uwiecznił wydarzenia, jakie miały miejsce na placu Niepodległości - tzw. Majdanie - na początku 2014 roku w Kijowie.
więcej o Wernisaż wystawy "Kiev 2014 / Kijów 2014"
Salon All in UJ z Szymonem Hołownią

W piątek 25 listopada 2016 roku w Auditorium Maximum UJ odbyło się, trzecie w tym roku akademickim, spotkanie w ramach Salonu All In UJ, organizowanego przez stowarzyszenie studenckie All In UJ. Gościem Salonu był Szymon Hołownia – dziennikarz, publicysta i autor książek. Rozmowę poprowadziła Katarzyna Panas i Piotr Nosek.
więcej o Salon All in UJ z Szymonem Hołownią
Obchody 77. rocznicy Sonderaktion Krakau w Uniwersytecie Jagiellońskim

7 listopada 2016 roku w Uniwersytecie Jagiellońskim, w ramach Akademickiego Dnia Pamięci, uczczono 77. rocznicę Sonderaktion Krakau.
więcej o Obchody 77. rocznicy Sonderaktion Krakau w Uniwersytecie Jagiellońskim
Nadanie godności doktora honoriscausa profesorowi Yukihiro Ozakiemu

20 października 2016 roku w Auli Collegium Maius odbyła się uroczystość nadania godności doktora honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego profesorowi Yukihiro Ozakiemu.
więcej o Nadanie godności doktora honoriscausa profesorowi Yukihiro Ozakiemu
Lot nad kukułczym gniazdem w Bibliotece Jagiellońskiej

28 października odbył się inauguracyjny seans drugiego sezonu Jagiellońskich Wieczorów Filmowych organizowanych przez stowarzyszenie All In UJ we współpracy z Działem Promocji i Informacji UJ.
więcej o Lot nad kukułczym gniazdem w Bibliotece Jagiellońskiej