Salon All in UJ z Szymonem Hołownią

W piątek 25 listopada 2016 roku w Auditorium Maximum UJ odbyło się, trzecie w tym roku akademickim, spotkanie w ramach Salonu All In UJ, organizowanego przez stowarzyszenie studenckie All In UJ. Gościem Salonu był Szymon Hołownia – dziennikarz, publicysta i autor książek. Rozmowę poprowadziła Katarzyna Panas i Piotr Nosek.

Podczas piątkowego wieczoru poruszone zostały tematy dotyczące wydanych już przez Szymona Hołownię książek i pomysłów na kolejne, dziennikarstwa oraz działalności charytatywnej. Ten ostatni stanowił znaczną część spotkania. Gość opowiadał o fundacjach, które założył, o ich powstaniu i funkcjonowaniu oraz podzielił się pomysłem i sposobami niesienia pomocy.

Partnerem Salonów All In UJ jest Dział Promocji i Informacji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zgromadzeni mieli możliwość zadania pytań, na które Dziennikarz odpowiadał ochoczo i z przyjemnością.  Po zakończeniu rozmowy każdy mógł otrzymać dedykację w książkach i na przygotowanych wcześniej, plakatach oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie.