Pomiń baner

- To niezwykle radosny dzień. Dziś oficjalnie otwieramy najnowsze dziecko uniwersytetu, jakże piękne i dorodne - mówił podczas czwartkowych uroczystości na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej prof. Wojciech Nowak, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego. Budowa kompleksu budynków przy ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 11 trwała 4 lata i pochłonęła 230 mln złotych.
więcej o Nowa siedziba Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oficjalnie otwarta
Cafe Nauka: Skąd ból?

W środę 9 grudnia 2015 r. odbyła się X edycja Cafe Nauka organizowana przez Dział Promocji i Informacji UJ. Motywem przewodnim spotkania był ból.
więcej o Cafe Nauka: Skąd ból?