Uroczyste promocje doktorskie

2 kwietnia 2019 roku o godzinie 9.00 i 11.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie dwóch Wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego: Chemii oraz Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii.
więcej o Uroczyste promocje doktorskie
Uroczyste promocje doktorskie

1 kwietnia 2019 roku o godzinie 11.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie reprezentantów dwóch wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum: Wydziału Farmaceutycznego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu.
więcej o Uroczyste promocje doktorskie
Człowiek. Nowe wyzwania

To hasło przewodnie 19 Dni Tischnerowskich. W dniach 27 – 30 marca w budynkach Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego oraz Instytutu Myśli Józefa Tischnera, odbyła się seria spotkań na których w oparciu o spuściznę księdza Józefa Tischnera, poruszano problematykę natury filozoficzno-etyczno-moralnej, dotyczącą współczesnego człowieka.
więcej o Człowiek. Nowe wyzwania

Uroczystość miała miejsce 22 marca br. w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studia zakończył rocznik 2013-2019.
więcej o Absolutorium kierunku weterynaria w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR
Dzień Otwarty UJ 2019

Ścieżki wielu młodych ludzi przecinały się dzisiaj w Auditorium Maximum. Organizatorzy szacują, że nawet 3 000 osób wzięło udział w Dniu Otwartym - wydarzeniu dedykowanym uczniom ostatnich klas szkół średnich, którzy stoją przed dylematem, którą uczelnię wybrać? Podpowiadamy: tylko Uniwersytet Jagielloński.
więcej o Dzień Otwarty UJ 2019