Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

Prorektorzy UJ: prof. Piotr Jedynak oraz prof. Armen Edigarian, przewodniczyli promocjom doktorskim Wydziału Prawa i Administracji. Uroczystości odbyły się 26 kwietnia 2022 roku w auli Collegium Novum. 17 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji
Promocje doktorskie Wydziału Biologii

Prof. Piotr Jedynak, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biologii. Uroczystości odbyły się 25 kwietnia 2022 roku w auli Collegium Novum. 8 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biologii
UJ z laurem w konkursie Genius Universitatis 2022

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa odbyła się kolejna edycja największego i najbardziej rzetelnego konkurs na kreatywną rekrutację szkoły wyższej w Polsce Genius Universitatis. Uniwersytet Jagielloński zdobył 2. miejsce w kategorii content marketing.
więcej o UJ z laurem w konkursie Genius Universitatis 2022
Promocje doktorskie Wydziału Chemii

Prof. Piotr Kuśtrowski, prorektor UJ ds. badań naukowych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Chemii. Uroczystości odbyły się 22 kwietnia 2022 roku w auli Collegium Novum. 8 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Chemii
Dr Alicja Adamczak uhonorowana medalem „Plus Ratio Quam Vis”

21 kwietnia odbyła się uroczystość wręczenia srebrnego medalu „Plus Ratio Quam Vis” dr Alicji Adamczak, która uhonorowana została w uznaniu zasług na polu prawa własności intelektualnej, zarówno na gruncie naukowym, jak i w działalności publicznej, w tym m. in. wysiłków na rzecz rozwoju współpracy naukowej oraz podejmowanie inicjatyw legislacyjnych i promowanie rozwiązań prawnych w tej dziedzinie.
więcej o Dr Alicja Adamczak uhonorowana medalem „Plus Ratio Quam Vis”