Wręczenie odznaczeń państwowych i Medali KEN pracownikom UJ

20 kwietnia w Auditorium Maximum UJ odbyło się posiedzenie Senatu Uniwersytetu Jagiellońskiego, podczas którego pracownikom UJ wręczone zostały odznaczenia państwowe i Medale Komisji Edukacji Narodowej. Uhonorowane zostały osoby, które ze względu na pandemię wirusa SARS CoV-2 nie mogły odebrać przyznanych odznaczeń w 2020 roku.
więcej o Wręczenie odznaczeń państwowych i Medali KEN pracownikom UJ
Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego

Prof. Tomasz Grodzicki, prorektor UJ ds. Collegium Medicum, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Lekarskiego. Uroczystości odbyły się 11 kwietnia 2022 roku w auli Collegium Novum. 31 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego

Prof. Jarosław Górniak, prorektor UJ ds. rozwoju, przewodniczył promocjom doktorskim naukowców w dyscyplinach nauki socjologiczne, psychologia, filozofia, nauki o kulturze i religii. Uroczystości odbyły się 8 kwietnia 2022 roku w auli Collegium Novum. 16 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie dyscyplin: nauki socjologiczne, psychologia, filozofia, nauki o kulturze i religii
Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ

Prof. Piotr Jedynak, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Uroczystości odbyły się 5 kwietnia 2022 roku w auli Collegium Novum. 7 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ
Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

Prof. Piotr Jedynak, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystości odbyły się 5 kwietnia 2022 roku w auli Collegium Novum. 9 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego