Uroczystość miała miejsce 27 listopada 2017 o godz.12.00 w Auli Collegium Maius. Niemiecki uczony, kierujący obecnie Kliniką Położnictwa i Ginekologii Uniwersytetu Justusa Liebiga w Giessen, jest cenionym w międzynarodowym środowisku badaczem związanym przede wszystkim z położnictwem i ginekologią. Od kilkunastu lat współpracuje także z Katedrą Ginekologii i Położnictwa UJ CM.
więcej o Uroczystość nadania profesorowi Hansowi-Rudolfowi Tinnebergowi tytułu doktora honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego
Promocje doktorskie Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM

23 listopada 2017 o godzinie 11.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM
Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego UJ CM

23 listopada 2017 o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego UJ CM.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego UJ CM
Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki UJ

21.11.2017 roku o godzinie 11.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie Wydziału Polonistyki UJ.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki UJ
Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego UJ CM

20 listopada 2017 roku o godzinie: 9.00, 10.30 oraz 12.00 w Auli Collegium Novum odbyły się 3 tury promocji doktorskich Wydziału Lekarskiego UJ CM.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego UJ CM