Targi Mobilności oraz Dni Partnerskie UJ

W dniach 28 i 29 listopada 2017 roku odbyły się Targi Mobilności oraz Dni Partnerskie UJ. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Dział Promocji, Dział Współpracy Międzynarodowej, Centrum Wsparcia Dydaktyki oraz Samorząd Studentów. Pracownicy i studenci mogli zapoznać się z ofertą edukacyjna i stypendialną partnerów Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach, wykładach oraz prezentacjach.
więcej o Targi Mobilności oraz Dni Partnerskie UJ
Międzynarodowe targi edukacyjne w Kijowie

W dniach 16-18 listopada 2017 roku pracownicy Działu Promocji, Działu Rekrutacji na Studia oraz Działu Obsługi Studentów Zagranicznych reprezentowali Uniwersytet Jagielloński na międzynarodowych targach edukacyjnych w Kijowie. Targi „Osvita ta kar’era” to największe i najbardziej popularne wydarzenie tego typu na Ukrainie.
więcej o Międzynarodowe targi edukacyjne w Kijowie
11. edycja studenckiego plebiscytu MediaTory

Już po raz jedenasty studenci dziennikarstwa przyznali nagrody najlepszym, ich zdaniem, dziennikarzom i ludziom mediów, których praca wyróżniła się w minionym roku akademickim. Gala wręczenia statuetek odbyła się w sobotę 2 grudnia 2017 roku w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o 11. edycja studenckiego plebiscytu MediaTory
Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ

28 listopada 2017 o godzinie 11.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ
Promocje doktorskie Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi

28 listopada 2017 o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi UJ.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi