Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Promocja Uniwersytetu

Uniwersytet bliżej Was (oferta dla szkół średnich)

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkie szkoły na cykl spotkań organizowanych przez Sekcję Promocji „Uniwersytet Bliżej Was – wycieczki na Uniwersytet Jagielloński’’.

 

więcej o

Dzień Otwarty UJ

Dzień Otwarty UJ to organizowane corocznie wydarzenie przeznaczone dla kandydatów na studia. Podczas tego spotkania można m.in.: porozmawiać z przedstawicielami Działu Rekrutacji na Studia i kierunków na stoiskach wydziałowych, wziąć udział w wykładach otwartych, warsztatach, panelu dyskusyjnym, a także zapoznać się aktualną ofertą edukacyjną UJ.

 

więcej o

Krakowski Salon Maturzystów

Krakowski Salon Maturzystów to coroczne spotkanie maturzystów na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest to doskonała okazja dla uczniów klas maturalnych, by uzyskać niezbędne informacje na temat oferty szkół wyższych zarówno polskich, jak i zagranicznych. Jednocześnie mogą oni uczestniczyć w wykładach eksperckich dotyczących zasad egzaminów. Salon odbywa się co roku we wrześniu w Auditorium Maximum UJ.

 

więcej o

Dzień Otwarty Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ

Po raz pierwszy Dzień Otwarty Kampusu UJ odbył się w maju 2018 roku. W wydarzeniu wzięły udział zlokalizowane na Ruczaju jednostki UJ, które przygotowały bogaty, całodzienny program wypełniony licznymi atrakcyjnymi. Odbyły się m.in.: wykłady, prezentacje, warsztaty, pokazy biologiczne, fizyczne i chemiczne, symulacje komputerowe, występy artystyczne, wystawy, konkursy i quizy, gry miejskie, escape room, spacery, a także przelot balonem.

 

więcej o

Rektorski Dzień Dziecka na UJ

Co roku na Uniwersytecie Jagiellońskim dzieci świętują Rektorski Dzień Dziecka. Ubrany w togę rektor UJ osobiście oprowadza najmłodszych, odkrywając przed nimi miejsca na co dzień niedostępne dla zwiedzających, opowiadając przy tym o wyjątkowych skarbach - arrasach i złotych berłach stanowiących symbol Uniwersytetu. Następnym punktem wycieczki jest zwiedzanie najstarszego budynku Uniwersytetu - Collegium Maius.

 

więcej o

Studenckie Nagrody Dziennikarskie - MediaTory

Dział Promocji jest współorganizatorem Studenckich Nagród Dziennikarskich. MediaTory to plebiscyt, w którym studenci dziennikarstwa przyznają nagrody najlepszym, ich zdaniem, dziennikarzom i ludziom mediów, których praca wyróżniła się w minionym roku akademickim.

 

więcej o

Dni Otwarte Winnicy UJ

Dni otwarte w uniwersyteckiej winnicy wpisują się w nurt dynamicznie rozwijającej się w naszym kraju turystyki enologicznej i mają na celu przybliżyć odwiedzającym specyfikę uprawy winorośli, produkcji wina, kultury winiarskiej oraz enologii, czyli nauki o winie.

 

więcej o