UJ gra dla WOŚP 2022

Pracownicy i studenci UJ po raz kolejny wsparli akcję charytatywną WOŚP. W tym roku udało się zebrać prawie 20 tysięcy złotych na aukcjach internetowych wystawionych przez osoby i jednostki związane z UJ. Największym zainteresowaniem cieszyła się aukcja "spotkanie przy kawie z rektorem Jackiem Popielem".

W innych aukcjach można było wylicytować m.in. dzień z mediami studenckimi UJ, wieczorne zwiedzanie Muzeum UJ, kurs języka chińskiego, zestaw książek i unikalnych albumów związanych z kulturą Chin, czy kursy oferowane przez Wszechnicę UJ.

Na UJ dział również Sztab WOŚP. W tym roku zarejestrowanych w nim było 800 wolontariuszy, którzy do swoich puszek zebrali prawie 700 tys. zł, na 180 aukcjach internetowych sztabu zebrano ponad 100  tys. złotych.

Więcej informacji na www.uj.edu.pl.