Targi edukacyjne w 2021 roku

W 2021 roku Uniwersytet Jagielloński uczestniczył w zagranicznych targach edukacyjnych - zarówno wirtualnych, jak i stacjonarnych, skierowanych do kandydatów na studia.

Pierwszy raz od ponad roku pracownicy Centrum Promocji i Komunikacji UJ (CPiK UJ) mieli możliwość zaprezentowania oferty edukacyjnej Uniwersytetu Jagiellońskiego na stacjonarnych targach edukacyjnych w stolicy Turcji – Stambule, które odbyły się w dniach od 23 do 24 października.

Dodatkowo Uniwersytet uczestniczył w zagranicznych targach wirtualnych, zorganizowanych przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej oraz Fundację Edukacyjną „Perspektywy” w miejscach takich jak m.in. Ameryka Łacińska, Afryka, Hiszpania, Armenia, Gruzja, Kazachstan, Indonezja czy Ukraina. Podczas nich kandydaci na studia z całego świata mogli porozmawiać z pracownikami CPiK UJ, którzy obsługiwali wirtualne stoisko, ale także dowiedzieć się więcej o studiowaniu na Uniwersytecie Jagiellońskim.