Wirtualne Salony Maturzystów 2021

W dniach 16 - 28 września UJ uczestniczył w Salonach Maturzystów. Spotkaliśmy się z maturzystami na wirtualnych Salonach: Lubelskim i Podkarpackim, Śląskim, Krakowskim, Łódzkim i Świętokrzyskim oraz Dolnośląskim i Opolskim. Podczas każdych targów Uniwersytet miał swoje wirtualne stoisko w godzinach od 09.00 do 15.00, na którym można było porozmawiać na czacie z pracownikami z CPiK i CD. Na wirtualnym stoisku UJ można było pobrać i obejrzeć materiały promocyjne, wykłady, filmy, prezentacje, ulotki, etc.

Warto przypomnieć, że wcześniej w tym roku - 6 marca 2021 roku Uniwersytet uczestniczył w wirtualnym wydarzeniu w Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2021. Na stoisku targowym można było pobrać materiały promocyjno-rekrutacyjne. W targach udział wzięli przedstawiciele działu rekrutacji oraz sekcji promocji.