Tradycyjne spotkanie świąteczne dla emerytowanych profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego

18 grudnia 2017 roku w Collegium Maius odbyło się spotkanie opłatkowe władz Uniwersytetu Jagiellońskiego z emerytowanymi profesorami uczelni, na którym obecni byli m.in. rektor, prorektorzy, kwestor oraz dziekani wydziałów UJ.

W imieniu władz uczelni, rektor prof. dr hab. med. Wojciech Nowak złożył licznie przybyłym uczestnikom spotkania życzenia świąteczne i noworoczne. Uroczystość uświetnił koncert polskich kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Jagiellońskiego „Słowianki”. Po oficjalnej części spotkania, uczestnicy złożyli sobie wzajemnie życzenia opłatkowe i udali się na tradycyjny poczęstunek.

Więcej informacji oraz fotoreportaż na: www.uj.edu.pl.