Tydzień Mózgu 2017

Od "zioła, które leczy", po seksoholizm, alkohol i myszy. Krakowski Tydzień Mózgu 2017 zapowiada się imponująco!

Tydzień Mózgu, organizowany w ramach międzynarodowego Brain Awarness Week, odbywa się w Krakowie od 1999 roku. To wydarzenie ma na celu popularyzację nauki i stwarza możliwość do dyskusji nad obecnym stanem wiedzy na temat mózgu. Ma też na celu zwrócenie uwagi opinii publicznej na fakt, że wpływ zaburzeń funkcjonowania mózgu na jakość życia jest bardzo znaczący.

Udział w Tygodniu Mózgu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Wykłady odbywają się w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego ul. Krupnicza 33, Kraków, poczatek każdego wykładu godz. 17.00, czas trwania ok. 1-1,5 godz., ilośc miejsc ograniczona.

Więcej informacji oraz program wydarzenia na stronie www.nauka.uj.edu.pl