Web Content Display Web Content Display

Skip banner

Web Content Display Web Content Display

Spotkanie studentów z Jarosławem Kuźniarem

10.03.2017 r. w Auli Collegium Novum odbyło się spotkanie studentów z Jarosławem Kuźniarem. Głównym tematem rozmowy z dziennikarzem były współczesne problemy mediów w Polsce.

Pierwszą edycję „Forum UJotum” otworzył Jarosław Kuźniar – były prezenter TVN, obecnie prowadzący program OneRano. Na spotkaniu poruszał głównie kwestię szeroko rozumianego hejtu w Internecie, tym jak można sobie z nim radzić oraz jak jemu zapobiegać. Opowiadał liczne historie z własnego doświadczenia dziennikarskiego, co bardzo interesowało zgromadzonych studentów, którzy marzą o takiej karierze.

„Forum UJotum” to nazwa nowego cyklu spotkań, gdzie każdy może wyrazić swoje poglądy o mediach i otaczającej nas rzeczywistości – a wszystko to konfrontowane ze znanymi, polskimi dziennikarzami.

Spotkanie z Jarosławem Kuźniarem

Zdjęcia: Anna Wojnar