Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Galanteria skórzana

Etui na wizytówki wysuwane Wittchen, cena: 100 zł

Etui na wizytówki wysuwane Wittchen, cena: 100 zł

Skórzane etui na wizytówki wykonane ręcznie z delikatnie połyskującej skóry cielęcej. Miejsce na wizytówki z metalowym mechanizmem, ozdobione wytłoczonym herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz złotym znakiem Wittchen. Występuje w kolorze czarnym i czerwonym. Wymiary: 10,5 x 6,5 x 1,5 cm. Sprzedawane w eleganckim opakowaniu z logotypem UJ oraz firmy.
Etui na karty Wittchen, cena: 140 zł

Etui na karty Wittchen, cena: 140 zł

Skórzane etui na karty kredytowe, zapinane na napę, ozdobione wytłoczonym herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz złotym znakiem Wittchen. Posiada: 2 kieszenie, 2 kieszenie na banknoty, 6 miejsc na karty kredytowe. Wykonane jest z delikatnie połyskującej skóry cielęcej. Występuje w kolorze: czarnym oraz ciemnobrązowym. Wymiary: 8,5 x 11 cm. Sprzedawane w eleganckim opakowaniu z logotypem UJ oraz firmy.
Etui na długopisy z suwakiem Wittchen, cena: 120 zł

Etui na długopisy z suwakiem Wittchen, cena: 120 zł

Etui na długopisy wykonane z delikatnie połyskującej skóry cielęcej. Posiada 3 miejsca na długopisy z możliwością regulacji. Zamykane na suwak. Ozdobione herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dostępne w kolorze: czarnym oraz czerwonym. Sprzedawany w eleganckim opakowaniu z logotypem UJ oraz firmy.
Etui na długopisy, cena: 49 zł

Etui na długopisy, cena: 49 zł

Etui na długopisy wykonane z najwyższej jakości skór włoskich, pochodzenia naturalnego, wyprawianych roślinnie. Etui zapinane na magnes. Posiada 2 miejsca na długopisy. Ozdobione wytłoczonym herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dostępne kolory: czarowny i granatowy. Zapakowane w granatowe pudełko ze złotym logo Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Etui na długopisy na napę Wittchen, cena: 140 zł

Etui na długopisy na napę Wittchen, cena: 140 zł

Skórzane etui na długopisy wykonane z przyjemnej w dotyku, gładkiej skóry cielęcej zapinane na napę. Posiada 2 osobne miejsca na długopisy. Po otwarciu widoczny herb Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dostępne w kolorze czerwonym oraz czarnym. Sprzedawane w eleganckim opakowaniu z logotypem UJ oraz firmy.
Portfel damski granatowy, cena: 133 zł

Portfel damski granatowy, cena: 133 zł

Portfel damski wykonany z włoskiej skóry naturalnej, w kolorze granatowym. Wyposażony w jedną, dużą kieszeń zasuwaną złotym zamkiem, która po otwarciu zawiera 8 przegródek na karty, 2 kieszenie na banknoty oraz miejsce na bilon. Ozdobiony wytłoczonym logiem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wymiary: 19 x 9 cm. Zapakowany w granatowe pudełko ze złotym logo Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Pionowy portfel męski, cena: 105 zł

Pionowy portfel męski, cena: 105 zł

Portfel męski wykonany z naturalnej skóry włoskiej, wyprawianej roślinnie. Wyposażony w 2 kieszenie na bilon, karty kredytowe oraz 2 kieszenie zapinane na suwak. Ozdobiony wytłoczonym logiem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Występuje w dwóch kolorach: czarnym oraz granatowym. Wymiary 9,5 x 12,5 cm. Pakowany w granatowe pudełko ze złotym logo Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Poziomy portfel męski w kolorze granatowym, cena: 105 zł

Poziomy portfel męski w kolorze granatowym, cena: 105 zł

Portfel męski wykonany z naturalnej skóry włoskiej, wyprawianej roślinnie. Posiada 2 kieszenie na banknoty i karty, kieszeń na bilon oraz dodatkową kieszonkę zapinaną na napę, która pomieści dowód rejestracyjny. Ozdobiony wytłoczonym logiem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Występuje w kolorze granatowym. Wymiary: 9,5 x 12,5 cm. Pakowany w granatowe pudełko ze złotym logo Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Etui na karty, cena: 49 zł

Etui na karty, cena: 49 zł

Etui na karty wykonane z naturalnej skóry włoskiej, wyprawianej roślinnie. Posiada osobne, przezroczyste kieszonki na karty kredytowe. Ozdobione wytłoczonym herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Występuje w dwóch kolorach: czarnym oraz czerwonym. Zapakowane w granatowe pudełko ze złotym logo Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Etui na wizytówki, cena: 56 zł

Etui na wizytówki, cena: 56 zł

Etui na wizytówki wykonane z naturalnej skóry włoskiej, wyprawianej roślinnie. Etui posiada kieszeń na wizytówki oraz 4 dodatkowe kieszonki. Ozdobione wytłoczonym herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Występuje w kolorach: czerwonym, granatowym, czarnym. Pakowane w granatowe pudełko ze złotym logo Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Mały, poziomy portfel męski Wittchen, cena: 225 zł

Mały, poziomy portfel męski Wittchen, cena: 225 zł

Mały portfel męski, ręcznie wykonany z delikatnie połyskującej skóry licowej. Posiada miejsce na bilon, 2 kieszenie na banknoty oraz miejsce na karty kredytowe. Ozdobiony wytłoczonym herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz złotym zamkiem Wittchen. Dostępny w kolorze: czarnym i ciemnobrązowym. Wymiary: 9 cm x 11,5 cm. Sprzedawany w eleganckim opakowaniu z logotypem UJ oraz firmy.
Pionowy portfel męski Wittchen, cena: 220 zł

Pionowy portfel męski Wittchen, cena: 220 zł

Portfel męski średniej wielkości, mieszczący dowód rejestracyjny. Wykonany ręcznie z przyjemnej w dotyku skóry cielęcej. Posiada miejsce na bilon zapinane na zamek, kieszeń na banknoty, miejsca na karty kredytowe oraz jedną przezroczystą kieszeń. Sygnowany herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dostępny w dwóch kolorach: czarnym, ciemnobrązowym. Wymiary: 13 x 9,5 cm. Sprzedawany w eleganckim opakowaniu z logotypem UJ oraz firmy.
Skórzany portfel damski Wittchen, cena: 250 zł

Skórzany portfel damski Wittchen, cena: 250 zł

Skórzany portfel damski ręcznie wykonany, z najwyższej jakości skóry licowej, zapinany na napę, sygnowany herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada miejsce na bilon, kieszeń na banknoty, karty kredytowe oraz dowód rejestracyjny, zapinany na bigiel. Występuje w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym. Sprzedawany w eleganckim opakowaniu z logotypem UJ oraz firmy.
Portmonetka damska Wittchen, cena: 200 zł

Portmonetka damska Wittchen, cena: 200 zł

Klasyczna portmonetka damska wykonana ze skóry licowej, zapinana na klasyczny bigiel w kolorze starego złota. Posiada miejsce na bilon, kieszeń na banknoty, karty kredytowe oraz przezroczystą kieszeń na zdjęcie. Ozdobiona herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wymiary: 11 x 8 cm. Sprzedawana w eleganckim opakowaniu z logotypem UJ oraz firmy.