Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Stoisko promocyjne w Muzeum UJ Collegium Maius

    

 

Szanowni Państwo, 

W dniu 16.05.2024 r. Stoisko promocyjne w Muzeum UJ Collegium Maius będzie czynne do godziny 16:00, zaś w dniach 24-25.05.2024 r. będzie zamknięte. 

Zapraszamy do Stoisk promocyjnych znajdujących się w Muzeum UJ Collegium Maius oraz do Stoiska Promocyjnego UJ Onlinegdzie można obejrzeć i zakupić różnorodne produkty sygnowane herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Znajdą tam Państwo m.in. koszulki, bluzy, kubki, akcesoria piśmiennicze, elektroniczne i sportowe, a także bardziej ekskluzywne pamiątki, często realizowane hand made (np. apaszki malowane ręcznie, nerki, kosmetyczki). 

Dla pracowników i studentów naszej uczelni mamy 10% zniżki na zakupy (zniżka obowiązuje wyłącznie w Stoisku stacjonarnym). Równocześnie pragniemy zawiadomić, że wewnętrzna sprzedaż i dystrybucja materiałów promocyjnych UJ dla potrzeb jednostek naszej uczelni, także realizowana będzie przez Stoisko promocyjne stacjonarne z uwzględnieniem asortymentu dostępnego poniżej. Zakup w takim przypadku odbywa się bez marży, po cenach brutto.

W celu zamówienia materiałów promocyjnych prosimy o wcześniejszy kontakt ze Stoiskiem, aby ustalić dostępność materiałów i czas realizacji zamówienia.

Termin odbioru materiałów wynosi 5 dni roboczych i odbywa się w godzinach pracy Stoisk. Po upływie wyznaczonego czasu, zamówienie zostaje anulowane. Podstawą wydania materiałów promocyjnych jest dostraczenie oryginału formularza zamówienia wraz z pieczątką i podpisem dysponenta środków najpóźniej do dnia odbioru.

Sprzedażą materiałów konferencyjnych zajmuje się wyłącznie Stoisko promocyjne w Muzeum UJ Collegium Maius więcej pod linkiem >>

Stoisko promocyjne w Muzeum UJ Collegium Maius

adres: ul. Jagiellońska 15, 31-010 Kraków
email: sklep-maius@uj.edu.pl
telefon: 12 663 15 22

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9-17
sobota: 9-17
niedziela: nieczynne

Podane godziny pracy Stoiska są orientacyjne, ze względu na funkcjonowanie dziedzińca Muzeum UJ Collegium Maius.

FORMULARZ zamówienia do pobrania >>

 

Stoisko promocyjne Floriańska 49 (zamknięte na czas remontu)

adres: ul. Floriańska 49, 31-019 Kraków
email: sklep@uj.edu.pl
telefon: +48 539 639 598

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 11-19
sobota: 9-17
niedziela: nieczynne