Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej

Oferta dla szkół średnich Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej oferuje zajęcia praktyczne w dwóch obszarach tematycznych: radia i telewizji oraz przygotowane pod kątem uczniów szkół średnich zajęcia akademickie.

• “Mój głos - warsztaty radiowe” - Instytut posiada w pełni wyposażone studio radiowe, z którego nadawane są audycję w ramach uniwersyteckiego radia UJOT FM. W ramach projektu proponujemy uczniom zajęcia w radiu, w trakcie których mogliby nagrać fragment audycji i sprawdzić się przed mikrofonem.
  • Prowadzący: redaktor Marcin Kubat
    Limit osób: 20

• “Ja przed kamerą” - Instytut dysponuje studiem telewizyjnym, w którym organizujemy warsztaty przed kamerą.
  • Prowadzący: Krzysztof Nowak
    Limit osób: 20

• “Mediatory - największa impreza studencka w Polsce” - spotkanie z organizatorami.
  • Prowadząca: Paulina Bochenek

• “Moje gesty” - wykład na temat tego, co nasze gesty i komunikacja niewerbalna mówi o nas samych.

Prowadząca: dr Małgorzata Majewska
    Limit osób: 35

Termin i szczegółowy program każdorazowo ustalany jest z zainteresowaną grupą (w/w zajęcia są do wyboru).

Miejsce: WZiKS, Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej: ul. Łojasiewicza 4, 30-348 Kraków

Osoba do kontaktu: Małgorzata Pokwap, malgorzata.pokwap@uj.edu.pl