Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Opakowania prezentowe

Opakowanie prezentowe, cena: 30 zł

Opakowanie prezentowe w kolorze granatowym ze złotym wykończeniem. Sygnowane logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego w kolorze złotym. Wymiary: 12 x 12 x 8,5 cm.

Tuba tekturowa, cena: 85 zł

Tuba tekturowa wykonana z grubej tektury w kolorze granatowym, dwudzielna – składa się z dwóch części: dłuższej dolnej i krótszej górnej. W tubach dwudzielnych można przechowywać dyplomy i inne druki ozdobne w formatach A5-A2. Średnica tuby: 7 cm. Na wierzchu krótszej części zostało nadrukowane logo Uniwersytetu jagiellońskiego w kolorze złotym.

Torba papierowa mała, cena: 9 zł

Torebka prezentowa w kolorze granatowym. Zdobiona złotym logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego w wersji łacińskiej oraz sznurkami w tym samym kolorze. Wymiary produktu: 15 x 5,5 x 24 cm.

Torba papierowa A4, cena: 10 zł

Torebka prezentowa w kolorze granatowym. Zdobiona złotym logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego w wersji łacińskiej oraz sznurkami w tym samym kolorze. Format A4.

Torba papierowa A3, cena: 12 zł

Torebka prezentowa w kolorze granatowym. Zdobiona złotym logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego w wersji łacińskiej oraz sznurkami w tym samym kolorze. Format A3.

Papierowa koperta z okienkiem, cena: 20 zł

Kartonowe opakowanie/ koperta w kolorze granatowym z przezroczystym okienkiem, z tyłu zamykana złotym sznurkiem. Posiada złote logo Uniwersytetu Jagiellońskiego w wersji łacińskiej. Wymiary 23 x 33 cm.